دسته بندی کالاها

نحوه ارسال سفارشات

 

–  کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت پس از بررسی کارشناسان شرکت سپاکو تجارت ارکا در اولین روزکاری پس از تایید سفارش  و پرداخت ، به مرحله بسته بتدی و  ارسال سفارش میرود.

 


***لازم به ذکر است کارشناسان شرکت سپاکو تجارت ارکا به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هموطنان محترم هستند.***

 

سفارشات تهران

 

کلیه  سفارش هایی که در سایت ثبت شده و آدرس گیرنده در شهر تهران باشد،توسط  کارشناسان ما مورد بررسی قرار میگیرد و به دو صورت تحویل میگردد :

 

1- تحویل در شرکت :شما میتوانید با هماهنگی کارشناسان فروش،سفارش خود را به صورت حضوری درشرکت سپاکو تجارت ارکا تحویل بگیرید.

  

2- ارسال توسط پیک( سریع و بصرفه):در  این صورت کارشناسان ما با شما تماس گرفته و زمان ارسال سفارش را با شما  هماهنگ میکنند که سفارش شما از طرق پیک موتوری و در ساعت کاری شرکت سپاکو تجارت ارکا ارسال میگردد. ( پیشنهاد میشود در هنگام ثبت سفارش شماره تماس گیرنده  را با دقت و از در دسترس بودن کامل آن مطمئن شوید)
زمان ارسال کالا در طی روز بین ساعت 10:00 الی 19:00 میباشد.
**هزینه ارسال در شهر تهران برعهده مشتری میباشد **

 


سفارشات شهرستان ها

 

کلیه سفارش هایی که در سایت ثبت شده و آدرس گیرنده در شهرهایی به جز تهران باشد، به طور پیش فرض از طریق تیپاکس ارسال میگردد که هزینه ی ارسال در هنگام ثبت سفارش محاسبه و پرداخت میشود و هزینه ارسال در فاکتور ثبت نمیشود. ( در صورت تمایل میتوان با هماهنگی کارشناسان فروش هزینه ارسال در فاکتور قید شود)

 

 شرکت سپاکو تجارت ارکا میتواند سفارش شما را از طرق پست ، تیپاکس و یا باربری های حمل و  نقل بین شهری مانند باربری وطن،پیام شمس، پیشتازبندر، حامدبار، شاهین، صبا،  جاویدترابر، کرمان، جهانگیر،سعادت،عامری،پیک جاوید و یا توسط ترمینال های  شرق،غرب،جنوب و توسط تعاونی های مختلف ارسال کند.


پیگیری سفارش

برای اطلاع از وضعیت سفارش‌های خود، این‌جا را کلیک کنید و پس از ورود به پنل کاربری، سفارش مورد نظر را انتخاب کنید تا اطلاعات تکمیلی آن، نمایش داده شود. در صورتی که سوالی دارید، با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرید تا از راهنمایی آن‌ها بهره‌مند شوید.


آیا امکان پرداخت از طریق کارت بانکی وجود دارد؟

بله. برای پرداخت الکترونیک کافی است کارت بانکی شما به شبکه شتاب متصل باشد و رمز دوم آن را دریافت کرده باشد. پرداخت از طریق درگاه امن بانکی به صورت رمزنگاری شده (https) انجام خواهد شد و اطلاعات کارت شما نزد بانک محفوظ خواهد ماند.