درباره ما

خرید آنلاین*          *خرید حضوری در فروشگاه*           *ارسال سفارش و پرداخت در محل در شهر تهران*

 

مجموعه ی سپاکو تجارت ارکا در زمینه ی فروش تخصصی تجهیزات شبکه و کامپیوتر به قیمت همکار فعالیت دارد.

 

ارائه برترین برندهای تجهیزات شبکه:
  CISCO , LINKSYS , TP-LINK , UTEL , D-LINK , TENDA , Nexans , Qnap, ASUS , Zyxel , Legrand , Huawei

 

شرکت سپاکو تجارت ارکا در سال 1399 تاسیس و در زمینه مشاوره، فروش و خدمات مرتبط با تجهیزات شبکه فعالیت خود را آغاز نمود.
 درحال حاضر فروشگاه اینترنتی مرکز تخصصی فروش اینترنتی و همچنین  حضوری برترین کالاها از بهترین برندها و محل معرفی و فروش کالاهای لوکس و  تخصصی دنیای آی تی است.

 

کاربران  و مشتریان ما می توانند با بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان  ما، خریدی بهینه، مطمئن و هوشمندانه را تجربه کنند . ما معتقدیم که انتخاب  هوشمندانه از برندهای اصیل و صرفا با ضمانتهای اصلی و بهره مندی از بهترین  خدمات، قیمتها و پیشنهادات فروش، شایسته مشتریان همراه فروشگاه اینترنتی است.

 

فروشگاه  اینترنتی سپاکو تجارت ارکامفتخر است که طیف وسیع مشتریان همراهش، کاربران متخصص و  حرفه ای ( گرافیستها، اور کلاکرها، نت ورکرها، …. )، مسئولین محترم خرید  ارگانها و سازمانها و شرکتها ، همکاران فروشنده در سراسر کشور و کاربران  عادی را شامل میشود. ارائه کالاهای اصیل و به روز، قیمت های کاملا رقابتی و  مناسب، همراه با گارانتی های معتبر، اولویت های محوری فروشگاه اینترنتی سپاکو تجارت ارکا محسوب می شوند. از این روی هست که ما ” فروش برترینهای دنیای IT ” را  مدعی هستیم.
  یادآور میگردد،فروشگاه اینترنتی  سپاکو تجارت ارکادر هیچ نقطه ای از کشور به غیر از  واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات  در سراسر کشور تنها از طریق همین مرکز ارائه می شود.

لازم به ذکر است که کارشناسان مجموعه سپاکو تجارت ارکا تمام وقت به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما دوستان و همکاران گرامی میباشند.

.